Mgr. Jana Lach

Spolupracovala jsem na natáčení koncertů a videoklipů kapel Čechomor, Brand New Band, Chinaski, Pražský Výběr.
Dokument k DVD 18 zpěvačky Ewy Farné, dokument z turné skupiny Čechomor
po slovenských železničních stanicích.
Kamera, střih, režie, kompletní produkce včetně kreativního plánu k natáčení. 
Reportáže pro internetové Radio Wave z různých společenských událostí,
dokumenty, zachycující lidské osudy, momenty štěstí i nečekané zvraty.
Spolupráce s hudebním vydavatelstvím Universal Music, s internetovou televizí Disk TV a MAX TV.  


Ráda připravuji kreativní návrhy firemních prezentací, reportáží, videoklipům. Zrealizuji pomocí kamery či fotoaparátu Vaše představy.

Pro dokonalé zachycení obrazu využívám profi kameru Sony PMW-EX1R.  K dispozici je HD záznam s 1080 nebo 720 řádky, klasický SD záznam i reprodukce v kompatibilním formátu DVCAM. Kameru je možné provozovat v režimu PAL nebo NTSC a přepínat mezi progresivním nebo prokládaným zobrazením.

           


            Zvuk zaznamenávám mikrofony značky RODE.

            Při nutnosti více kamerového snímání využívám kompatibilní profi kamery.

Pro následnou postprodukci audiovizuálních děl používáme licencovaný program Vegas. Hudbu Vám vytvoří talentovaný muzikant z našeho týmu na míru či si ji můžete vybrat z naší hudební banky, která se právě připravuje. V případě zájmu o komerční již známou hudbu jako podklad Vaší prezentace Vám ráda zjistím nejlepší možnou cenu.

Pro ateliérové focení a natačeni videoprodukcí využíváme ateliéry: foto-video studio v Praze, Studio 55, vel. 200m2 / www.studio55.cz/  a foto studio www.martinkovar.cz. 

            Pro focení využívám fotoaparát Canon 5D.

Bakalářský titul kameramana jsem získala na vysoké filmové škole FAMO a poté magisterské vzdělání v oboru sociální a masové komunikace se specializací na marketing na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

Díky vzdělání v těchto oborech a následné praxi nabízím ojedinělý pohled na problematiku propagace a její efektivnosti formou obrazového vyjádření.


Při přípravě i následné postprodukci spolupracuji s profesionály ve svém oboru. 

Tel.: 606 571 720
Veronika Herzigová

Produkce a kalkulace, kreativní návrhy, osvětlení, pronájem techniky a studia, stavba, asistence focení, focení

Tel. 733 710 776                                                                                                                                                

Přes 3 roky asistuji fotografovi M.Kinkalovi www.kinkal.com a pracuji ve STUDIO55 www.studio55.cz jako pronájmový manager techniky a prostoru, starám se o různorodé české i zahraniční produkce, převážně v oblasti fashion a reklamy.

 

Projekty na nichž jsem se podílela:

- Kalendář Elit – 2009, Kalendář Auto Kelly –  2010, Kalendář Automyčka Express 2009, 2010

- Avon – focení s Danielou Peštovou 2009 – asistence zahraniční produkci, pronájem světel a studia

- Právníci Ichtius – Jandík a Záděra – focení promo fotografií, užití na web, zprostředkování nafocení interiérových kanceláří 
- Architekti Oblast – focení nových designových návrhů gramofonů, užití pro web a tisk

- Plastická chirurgie – v zastoupení Jakub Hájek, spol. Nettvor.cz – modelcasting a asistence focení, příprava smluv pro klienta

- Videoklipy a focení promo fotografií pro kapely – dekorační podpora pro klipy kapel Kofein, zapůjčení světel, kreativní návrh videoklipu vč. produkce natáčení pro kapelu V.T.I.P., spolupráce s N.S.E.F. – focení promo fotografií kapel Koblížci, V.T.I.P., Reverz Park, FreeOn 

 

Pro focení využívám nejčastěji fotoaparát Canon Eos 5D Mark II. popř. Canon EOS 60D. Znám spoustu fotografů, jejich způsobů práce a největší kvalifikaci jejich práce v daném oboru. Proto – pokud Vám nemohu nafotit menší projekty sama, oslovím vždy nejvhodnější profesionály v daném oboru a sjednám pro Vás nejlepší možnou cenu.